You are currently viewing Artur Daniel zadebiutował w duńskiej superlidze

Artur Daniel zadebiutował w duńskiej superlidze

  • Post category:Aktualności

Indywidualny Mistrz Polski z 2009 roku Artur Daniel zadebiutował w duńskiej superlidze w barwach B75 Hirtshals. Jego zespół wygrał z Hillerod 5:1, a były reprezentant Polski zdobył 2 punkty.

39-letni Artur Daniel jest zawodnikiem szerokiego składu AZS AWFiS Balta Gdańsk, a w tamtym sezonie zagrał w meczu LOTTO Superligi ze swoim byłym klubem Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Przegrał wtedy z Czechem Pavlem Siruckiem 0:3.

Obecnie Artur Daniel występuje w 1-ligowym zespole AZS AWFiS Balta II, a teraz jeszcze zagrał w ekipie B75 Hirtshals. Wygrał z Antonem Anderssonem 3:0 i Danielem Simonsenem 3:0.

Razem z Arturem Danielem zagrali też m.in. Kamil Dziadek, kiedyś zawodnik rywalizujący w LOTTO Superlidze w Morlinach Ostróda, oraz Wojciech Kowalski. Kamil Dziadek przegrał z Patrickiem Skarsholmem 1:3, a Wojciech Kowalski pokonał Petera Svenningsena 3:0.

Klub znajduje się na samej północy Danii, a w mojej drużynie są zawodnicy z kilku krajów, w tym Kamil Dziadek, Wojciech Kowalski, Tomasz Filbrandt i ja. Celem jest zdobycie medalu – przyznał Artur Daniel.

W następny weekend (piątek g. 19:00 i sobota g. 13:00) B75 Hirtshals zagra z Roskilde i Naestved. – To najmocniejsze zespoły w lidze, a w składzie Roskilde występuje Michael Maze – dodał Polak.

Dodaj komentarz