You are currently viewing Gnanasekaran i Desai zwyciężyli w deblu w Tunezji

Gnanasekaran i Desai zwyciężyli w deblu w Tunezji

Reprezentanci Indii Sathiyan Gnanasekaran (Sokołów S.A. Jarosław) i Harmeet Desai (były zawodnik LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) triumfowali w grze podwójnej w turnieju World Table Tennis Contender w Tunezji.

W finale wygrali z francuskim duetem Emmanuel Lebesson/Alexandre Cassin 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 11:6). Hindusi zwyciężyli w 4 meczach w Tunisie.

W mikście 2 miejsce zajęli Białorusini Aliaksandr Khanin z Dojlid Białystok w parze z Darią Trigolos.W finale przegrali z Emmanuelem Lebessonem i Jia Nan Yuan (Francja) 2:3 (11:3, 11:9, 5:11, 8:11, 9:11). Brązowy medal w tej konkurencji zdobyli m.in. Sathiyan Gnansekaran i Manika Batra z Indii.

W singlu w Tunezji najlepszy był Szwed Anton Kallberg. Do ćwierćfinału doszli m.in. Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo) i Sathiyan Gnanasekaran (Sokołów S.A. Jarosław).

Polak pokonał m.in. byłego Mistrza Europy Francuza Emmanuela Lebessona, Niemca Ruwena Filusa i Rumuna Hunora Szoca.