You are currently viewing Miłosz Redzimski, Artur Grela i Samuel Kulczycki wystąpią w Panagyurishte

Miłosz Redzimski, Artur Grela i Samuel Kulczycki wystąpią w Panagyurishte

Trzej reprezentanci Polski Miłosz Redzimski, Artur Grela i Samuel Kulczycki wystąpią w Panagyurishte (Bułgaria) w turnieju serii WTT Feeder w terminie 30 sierpnia – 4 września.

W singlu w zawodach głównych są Miłosz Redzimski i Samuel Kulczycki, a przez kwalifikacje musi się przebijać Artur Grela. Pierwszym rywalem będzie Hiszpan Francisco Miguel Ruiz, a jeśli zwycięży to spotka się z następnym hiszpańskim zawodnikiem Albertem Vilardellem.

W grze podwójnej siły połączyli Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimski. Biało-Czerwoni są w gronie 12 rozstawionych duetów.

W kwalifikacjach gry mieszanej Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn zmierzą się z Francuzami Florianem Bourrassaud i Isą Cok, zaś Miłosz Redzimski i Anna Węgrzyn ze Szwajcarami Rachel Moret i Eliasem Hardmeierem.

Nie zabraknie obcokrajowców z klubów LOTTO Superligi. W Bułgarii zagrają m.in. Duńczyk Jonathan Groth, Japończyk Yuki Matsuyama, Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko oraz Koreańczycy Baek Kwangil, Park Gyeongtae, Woo Hyeonggyu i Kang Dongsoo.

Dodaj komentarz