You are currently viewing Feeder w Düsseldorfie: Wygrane Kizukuriego, M. Muttiego, Shamsa i  Sgouropoulosa

Feeder w Düsseldorfie: Wygrane Kizukuriego, M. Muttiego, Shamsa i Sgouropoulosa

Tenisiści stołowi z klubów LOTTO Superligi – Yuto Kizukuri, Matteo Mutti, Navid Shams i Ioannis Sgouropoulos – zanotowali wygrane w drugiej rundzie eliminacji do zawodów WTT Feeder w Düsseldorfie. W pierwszej wszyscy mieli wolny los.

Japończyk Kizukuri (Oxynet Jarosław) triumfował w rywalizacji z Austriakiem Christopherem Kramerem 3:0 (6,6,6), a Włoch Matteo Mutti (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) z Czechem Janem Valentą 3:1 (4,6,-6,2).

W innych spotkaniach Irańczyk Navid Shams (Palmiarnia Zielona Góra) pokonał Włocha Leonardo Muttiego (Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) 3:1 (8,10,-9,8), zaś Grek Ioannis Sgouropoulos (Olimpia-Unia Grudziądz) wygrał z Austriakiem polskiego pochodzenia Maciejem Kołodziejczykiem 3:1 (7,-7,1,1).

W następnej rundzie Yuto Kizukuri zagra z Matteo Muttim, Navid Shams z Norwegiem Borgarem Haugiem i Ioannis Sgouropoulos z Anglikiem Samuelem Walkerem.

W turnieju głównym są m.in. Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo), Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko (Oxynet Jarosław) i były zawodnik Olimpii-Unii Grudziądz Maciej Kubik.

Najwyżej rozstawieni w grze podwójnej są Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck. W 1/8 finału spotka się z Egipcjanami Mohamedem El-Beiali i Youssefem Abdelem-Azizem.