You are currently viewing Biało-Czerwoni już trenują w Singapurze. W czwartek początek turnieju Smash

Biało-Czerwoni już trenują w Singapurze. W czwartek początek turnieju Smash

Jakub Dyjas, Miłosz Redzimski i Maciej Kubik już trenują w singapurskiej stolicy, gdzie przygotowują się do prestiżowego turnieju Singapore Smash (początek 7 marca). Trenerem kadry narodowej jest Tomasz Redzimski.

W LOTTO Superlidze Miłosz i Tomasz Redzimscy związani są z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki, Jakub Dyjas z Dekorglassem Działdowo, zaś Maciej Kubik zaczynał seniorską karierę w superligowej Olimpii-Unii Grudziądz.

Wszyscy wezmą udział w eliminacjach do azjatyckich zawodów, a na liście potencjalnych rywali są np.: Chorwat Andrej Gacina z Oxynetu Jarosław, Słowak Wang Yang, Japończycy Maharu Yoshimura i Yukiya Uda, Rumun Eduard Ionescu, Belg Martin Allegro, Francuz Can Akkuzu, Austriak Daniel Habesohn i wielu innych.

W Singapore Smash rywalizacja odbywa się w trzech konkurencjach: singlu, deblu, mikście. Na liście zakwalifikowanych są m.in. byli Wicemistrzowie Europy w grze podwójnej Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck.

Wielkim wyzwaniem będzie awans do turnieju głównego gry pojedynczej i pojedynki z takimi rywalami jak Chińczycy Fan Zhendong, Wang Chuqin, Ma Long, Liang Jingkun, Li Gaoyuan, czy Francuz Felix Lebrun.

Po zawodach seniorskich Smash, na juniorski WTT Youth Star Contender Singapore (14-17 marca) zostanie Miłosz Redzimski i trener Tomasz Redzimski. Został rozstawiony z numerem 3.