You are currently viewing Turniej WTT Contender w Tunezji: na liście startowej Dyjas, Moregard, Gnanasekaran, Khanin

Turniej WTT Contender w Tunezji: na liście startowej Dyjas, Moregard, Gnanasekaran, Khanin

  • Post category:Aktualności

Jutro rozpocznie się w stolicy Tunezji turniej cyklu World Table Tennis Contender. Na liście startowej są m.in. grający w klubach LOTTO Superligi – Jakub Dyjas i Szwed Truls Moregard z Mistrza Polski Dekorglassu Działdowo oraz Hindus Sathiyan Gnanasekaran z byłego Mistrza Polski Sokołowa SA Jarosław i Białorusin Aliaksandr Khanin z Dojlid Białystok.

W tym sezonie LOTTO Superligi Jakub Dyjas wygrał wszystkie 16 pojedynków singlowych, a jedynej porażki doznał w deblu.

W singlu wśród 24 rozstawionych tenisistów stołowych są m.in. Truls Moregard, Sathiyan Gnanasekaran, czy inny zawodnik kiedyś grający w Polsce Wang Yang, Słowak chińskiego pochodzenia.

W kwalifikacjach zagrają m.in. Jakub Dyjas i Białorusin Aliaksandr Khanin z Dojlid Białystok. Reprezentant Polski w 2 rundzie spotka się z Algierczykiem Abdelbassetem Chaichi lub Egipcjaninem Mahmoudem Helmy.

O awans do zawodów głównych walczyć będą również inni pingpongiści znani z gry w LOTTO Superlidze, m.in. Paragwajczyk Marcelo Aguirre, Austriak polskiego pochodzenia Maciej Kołodziejczyk, Hindusi Harmeet Desai i Manav Thakkar, Włoch bułgarskiego pochodzenia Niagol Stoyanov, Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko, Rosjanin Sadi Ismailov, Francuz Abdel-Kader Salifou.

W grze podwójnej wystąpią m.in. Sathiyan Gnanasekaran i Harmeet Desai, Truls Moregard i Anton Kallberg, Manav Thakkar i Kamal Achanta.

Dodaj komentarz