You are currently viewing WTT Contender w Słowenii: Zatrzymali się na ćwierćfinale

WTT Contender w Słowenii: Zatrzymali się na ćwierćfinale

Na ćwierćfinale debla i miksta oraz 1/8 finału singla zatrzymali się zagraniczni zawodnicy klubów LOTTO Superligi w turnieju WTT Contender Slovenia w miasteczku Lasko.

W 1 rundzie gry pojedynczej Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) przegrał z Francuzem Felixem LeBrunem 1:3, zaś Szwed Truls Moregard (Dekorglass Działdowo) wygrał z Chorwatem Tomislavem Pucarem 3:0 i Hindus Sathiyan Gnanasekaran (Sokołów Jarosław) pokonał swojego rodaka Harmeeta Desaia 3:1.

W 1/8 finału Truls Moregard przegrał z Chińczykiem Wang Chuqinem 0:3 i Sathiyan Gnanasekaran ze Słoweńcem Darko Jorgiciem 1:3.

W eliminacjach dwie gry wygrał Białorusin Aliaksandr Khanin (Dojlidy Białystok) – z Mołdawianinem Andrei Putunticą 3:2 i Szwajcarem Cedricem Tschanezem 3:0. W decydującej rundzie przegrał z Czechem Lubomirem Jancarikiem 1:3.

Do zawodów głównych nie udało się awansować m.in. Koreańczykowi Choi Deokhwa (Akademia Zamojska Zamość) i Japończykowi Yumie Tanigakiemu (Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów). Yuma Tanigaki wygrał z Niemcem Tobiasem Hipplerem 3:2 i przegrał z Rosjaninem Alexandrem Shibaevem 0:3. Choi Deokhwa pokonał Francuza Vincenta Picarda 3:0 i uległ Japończykowi Yuta Tanace 1:3.

Do ćwierćfinału debla doszli Truls Moregard i Anton Kallberg. Przegrali z Niemcami Kilianem Ortem i Tobiasem Hipplerem 1:3, zaś Aliaksandr Khanin w parze z Anglikiem Samuelem Walkerem ulegli Chińczykom Liang Jingkun/ Wang Chuqin 0:3. Aliaksandr Khanin i Katsiaryna Baravok odpadli w 1/4 finału gry mieszanej.

Dodaj komentarz