You are currently viewing Miłosz Redzimski w półfinale Mistrzostw Świata!

Miłosz Redzimski w półfinale Mistrzostw Świata!

Wspaniały sukces wychowanka Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki 15-letniego Miłosza Redzimskiego. W dzisiejszym ćwierćfinale Mistrzostw Świata Kadetów wygrał z Niemcem Lleytonem Ullmannem 4:0 i awansował do strefy medalowej.

To drugi medal dla Miłosza Redzimskiego, grającego na co dzień w LOTTO Superlidze, w rozgrywanych w portugalskiej miejscowości Vila Nova de Gaia Mistrzostwach Świata Kadetów i Juniorów. Wcześniej zdobył brąz w mikście z Niemką Mia Griesel.

W singlu reprezentant Polski ma już zapewniony brąz, ale… może być jeszcze lepiej! W środowym półfinale spotka się z Francuzem Felixem Lebrunem.

Miłosz Redzimski grał też w Vila Nova de Gaia w Drużynowych MŚ Juniorów, ale w tej konkurencji Polacy minimalnie przegrali ćwierćfinał z Niemcami 2:3.

Latem Miłosz Redzimski bardzo dobrze spisał się w Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w chorwackim Varażdinie. Wywalczył złoto drużynowo z juniorami (Samuel Kulczycki, Maciej Kubik, Szymon Kolasa, Łukasz Sokołowski), a następnie w kadetach – złoto w grze mieszanej z Wiktorią Wróbel oraz brąz w grze pojedynczej i podwójnej z Alanem Kulczyckim.

Wynik ćwierćfinału MŚ Kadetów w singlu

Miłosz Redzimski (Polska) – Lleyton Ullmann (Niemcy) 4:0 (12:10, 11:8, 11:7, 11:7)

Dodaj komentarz