You are currently viewing Młodzieżowy Turniej poprzedzi mecz LOTTO Superligi w Białymstoku

Młodzieżowy Turniej poprzedzi mecz LOTTO Superligi w Białymstoku

IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS poprzedzi mecz LOTTO Superligi w Białystoku – w niedzielę, 12 grudnia Dojlidy zagrają o g. 16:00 z Polonią Bytom w 12 kolejce. Zawody i spotkanie odbędą się w sali sportowej UKS Dojlidy, ul. Ks. St. Suchowolca 26.

Białostoczanie i bytomianie mają ambicję gry w Grupie Mistrzowskiej LOTTO Superligi. Po 10 kolejkach TTS Polonia zajmuje 8 pozycję z 14 pkt na koncie, a UKS Dojlidy jest 10 z 12 pkt, ale jedno spotkanie zaległe. Gdyby nie udało się awansować bezpośrednio do play-off, „przepustką” będzie też zwycięstwo w Grupie Spadkowej (8-14).

Jednak zanim dojdzie do meczu Dojlid z Polonią (w tamtym sezonie spotkanie w Bytomiu wygrał zespół z Podlasia 3:0, nie było rewanżu, bo drużyny grały w dwóch różnych grupach), odbędzie się IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS. Organizatorami zawodów są Polski Związek Tenisa Stołowego, Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok.

Zawodnicy i zawodniczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: ur. w 2011 rok i młodsi (żak), 2009 i młodsi (młodzik), 2003 – 2008 (kadeci i juniorzy).

Dla najlepszych przewidziane są dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik zawodów dostanie także bilecik uczestnictwa uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Nagrodą główną jest elektryczna hulajnoga o wartości 1500 zł, pozostałe nagrody to koszulki meczowe UKS Dojlidy.

Losowanie podczas meczu LOTTO Superligi na dużej hali Zespołu Szkół Rolniczych.

Dodaj komentarz