You are currently viewing Aliaksandr Khanin przedstawicielem LOTTO Superligi w WTT

Aliaksandr Khanin przedstawicielem LOTTO Superligi w WTT

W środę, 12 stycznia w Düsseldorfie rozpoczynają się zawody cyklu World Table Tennis Feeder. Przedstawiciele LOTTO Superligi będzie Białorusin Aliaksandr Khanin z Dojlid Białystok.

W 1/32 finału singla Aliaksandr Khanin ma wolny los, a w 1/16 finału spotka się z Francuzem Antoine Hachardem albo Rumunem Alinem Spelbusem.

W grze podwójnej tenisista stołowy białostockich Dojlid zagra ze swoim rodakiem Uladzislau Rukliatsou. Rozpoczną rywalizację od ćwierćfinału, a ich przeciwników wyłoni pojedynek Francuzów Felixa Lebruna i Estebana Dorra z Niemcami Benno Oehme i Cedricem Meissnerem.

Aliaksandr Khanin został zgłoszony także do gry w mikście z Białorusinką Darią Trigolos. W ćwierćfinale zmierzą się z duetem ze swojego państwa Katsiaryna Baravok/Uladzislau Rukliatsou lub parą Egipcjan Mahmoud Helmy/Yousra Helmy.

Z byłych pingpongistów klubów LOTTO Superligi w WTT Feder I zagrają też kolejny z Białorusinów Pavel Platonov i Słowak Jakub Zelinka.

W WTT Feder II za kilka dni wystąpią m.in. Samuel Kulczycki, Maciej Kubik, Maciej Kołodziejczyk i Paragwajczyk Marcelo Aguirre.

Dodaj komentarz