You are currently viewing Khanin brązowym medalistą WTT Feeder

Khanin brązowym medalistą WTT Feeder

  • Post category:Aktualności

Reprezentujący klub Dojlidy Białystok (LOTTO Superliga) Białorusin Aliaksandr Khanin w parze ze swoją rodaczką Darią Trigolos wywalczył brązowy medal w grze mieszanej podczas pierwszego w tym roku turnieju World Table Tennis Feeder w Düsseldorfie.

W dzisiejszym spotkaniu półfinałowym niemieckich zawodów Aliaksandr Khanin i Daria Trigolos przegrali po bardzo zaciętej grze z Austriakami Robertem Gardosem i Karoline Mischek 0:3 (10:12, 10:12, 9:11).

Wcześniej zawodnikowi białostockich Dojlid nie powiodło się w grze pojedynczej oraz w podwójnej z innym reprezentantem Białorusi Uladzislau Rukliatsou.

23-letni Aliaksandr Chanin debiutował w podlaskim zespole w LOTTO Superlidze w sezonie 2016-17 (rok wcześniej grał w nim w 1 lidze), a wrócił do Dojlid w 2020 roku.

W obecnym sezonie Białorusin ma najlepszy bilans gier 17 – 6 w klubie prowadzonym przez menedżera Piotra Anchima. W rankingu indywidualnym LOTTO Superligi zajmuje 5 pozycję.

W tabeli Grupy Mistrzowskiej białostoczanie plasują się na 5 miejscu. Najbliższy mecz rozegrają 4 lutego w Działdowie z Mistrzem Polski Dekorglassem.

Dodaj komentarz