You are currently viewing Wielkie emocje w LOTTO Superlidze!

Wielkie emocje w LOTTO Superlidze!

Od 4 do 7 lutego (piątek, niedziela i poniedziałek) odbędzie się 12 meczów w Grupach Mistrzowskiej i Spadkowej LOTTO Superligi. Na kibiców czekają wielkie emocje! Znów ze sobą mogą rywalizować Miłosz Redzimski i Konrad Kulpa, a Robert Floras po raz 1 przywita się z kibicami w Suchedniowie. Hitem będą derby LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz z Energą Manekinem w Toruniu. Transmisja tego spotkania w TV Sportklub w niedzielę o 16:00.

W najbliższy piątek w Grupie Mistrzowskiej Energa Manekin zagra z Dartomem Bogorią, broniący tytułu Dekorglass z Dojlidami i AZS AWFiS Balta z Sokołowem S.A.

Bardzo możliwe, że podobnie jak w Grand Prix Polski w Gdańsku, znów przeciwko sobie zagrają Miłosz Redzimski i Konrad Kulpa. W 3 GPP bilans był remisowy 1-1, ale to zawodnik Dartomu Bogorii zwyciężył w finale.

Dekorglass będzie chciał zrewanżować się Dojlidom za porażkę w poprzedniej rundzie. Ciekawie będzie również w Gdańsku, gdzie grający trener gospodarzy Wang Zeng Yi i jego koledzy będą rywalizować z byłym klubem Wandżiego z Jarosławia.

W Grupie Spadkowej chyba już ostatnią szansę na zachowanie ligowego bytu mają Poltarex Pogoń i Energa-Morliny. Zespół z Lęborka zmierzy się z Olimpią Unią Grudziądz, a ostródzianie wyjeżdżają do Zamościa.

Do Suchedniowa przyjeżdża Polonia Bytom w składzie z Robertem Florasem, który w nowym sezonie będzie występował w Global Pharma Orlicz 1924. Ale w najbliższych miesiącach chce wciąż zdobywać punkty dla bytomian.

Następna kolejka LOTTO Superligi 6 i 7 lutego. Najważniejszym wydarzeniem będą derby: Energa Manekin Toruń – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. W Grupie Spadkowej wiele może wyjaśnić spotkanie Polonii z Fibrain KU AZS Politechnika. To są kandydaci do zajęcia 8 miejsca w całościowej tabeli i awansu do play-off.

7 lutego odbędzie się mecz Mistrzów Polski z ostatnich lat Sokołów SA Jarosław (2020) z Dartomem Bogorię Grodzisk Mazowiecki (2019).

4 lutego, g. 18:00
Grupa Mistrzowska
Energa Manekin Toruń – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Dekorglass Działdowo – Dojlidy Białystok
AZS AWFiS Balta Gdańsk – Sokołów SA Jarosław

Grupa Spadkowa
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Polonia Bytom
Poltarex Pogoń Lębork – Olimpia Unia Grudziądz
Akademia Zamojska Zamość – Energa-Morliny Ostróda

6 lutego, g. 16:00
Grupa Mistrzowska
Energa Manekin Toruń – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz
AZS AWFiS Balta Gdańsk – Dekorglass Działdowo

Grupa Spadkowa
Olimpia Unia Grudziądz – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Polonia Bytom – Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów
Poltarex Pogoń Lębork – Akademia Zamojska Zamość

7 lutego, g. 18:00
Grupa Mistrzowska
Sokołów SA Jarosław – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Dodaj komentarz