You are currently viewing WTT Contender w Omanie: Zgłoszonych 7 zawodników z LOTTO Superligi

WTT Contender w Omanie: Zgłoszonych 7 zawodników z LOTTO Superligi

7 tenisistów stołowych klubów LOTTO Superligi jest na liście startowej turnieju cyklu WTT Contender w Omanie. W puli nagród azjatyckich zawodów jest 75 000 dolarów.

W grupie rozstawionych tenisistów stołowych są Jakub Dyjas z Mistrza Polski Dekorglassu Działdowo oraz Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan i Hindus Sathiyan Gnanasekaran z zespołów byłych Mistrzów Polski, odpowiednio Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Sokołowa SA Jarosław.

W kwalifikacjach singla w Omanie zagrają Manush Utpalbhai Shah z Indii z LOTTO Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz, Brazylijczyk Eric Jouti z Sokołowa SA Jarosław, Tajwańczyk Liao Chen-Ting z Dekorglassu Działdowo i Białorusin Aleksandr Khanin z Dojlid Białystok.

W deblu zobaczymy w akcji m.in. takie pary, jak: Jakub Dyjas/Cedric Nuytinck (Polska/Belgia), Sathiyan Gnanasekaran/Harmeet Desai (Indie), Eric Jouti/Vitor Ishiy (Brazylia), Manush Utpalbhai Shah/ Manav Vikash Thakkar (Indie).

Rozgrywki eliminacyjne będą rozgrywane od niedzieli 27 lutego do wtorku 1 marca, a turniej główny rozpocznie się w środę 2 marca i potrwa do soboty 5 marca.

Tydzień później (11 – 15 marca) odbędą się ostatnie 3 kolejki w Grupie Mistrzowskiej LOTTO Superligi. W Grupie Mistrzowskiej trwa rywalizacja o pierwsze miejsce, czyli 8 w całościowej tabeli dające awans do play-off.

W najbliższym WTT Contender wystąpią także byli zawodnicy polskich klubów, m.in. Rosjanin Sadi Ismailov oraz Manav Vikash Thakkar, Harmeet Desai, Amalraj Anthony z Indii.

Pula nagród w singlu mężczyzn wynosi 30 000 dolarów, a w grze podwójnej 6 000 dolarów. Takie same nagrody obowiązują w zawodach kobiet. W grze mieszanej do zdobycia jest łącznie 3 000 dolarów.

Dodaj komentarz