You are currently viewing Półfinały LOTTO Superligi na żywo w SportKlubie

Półfinały LOTTO Superligi na żywo w SportKlubie

Kibice wszystkich medalistów LOTTO Superligi zobaczą swoje drużyny w transmisjach na żywo z półfinałów play-off. Spotkania odbędą się 6 maja i 8 maja, a pokaże je telewizja SportKlub. Wielki finał sezonu 2021/22 w dniu 5 czerwca.

SportKlub relacjonować będzie mecze:

• 6 maja (piątek, g. 18:00) broniącego tytułu Dekorglassu z najlepszą w Grupie Mistrzowskiej LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz
  • 8 maja (niedziela, g. 16:00) Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Zwycięzcy dwumeczów awansują do finału. O złotym medalu zadecyduje jedno spotkanie na neutralnym terenie.

W historii LOTTO Superligi najbardziej utytułowanym zespołem jest Dartom Bogoria z 5 tytułami. Dekorglass zwyciężył raz, w 2021 roku. Złotych krążków nie wywalczyły jeszcze kluby z Bydgoszczy i Gdańska.

W ubiegłorocznym finale w hali Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku Dekorglass wygrał z Dartomem Bogorią 3:1. Brązowe medale zdobyli tenisiści stołowi AZS AWFiS Balta Gdańsk i Sokołów S.A. Jarosław.