You are currently viewing Dartom Bogoria bez kontuzjowanego Miłosza Redzimskiego!

Dartom Bogoria bez kontuzjowanego Miłosza Redzimskiego!

Z powodu kontuzji (złamanie piątej kości śródręcza) Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki nie zagra z Sokołowem SA Jarosław w ćwierćfinale play-off LOTTO Superligi.

Miłosz jest po zabiegu, a teraz go czeka 6-tygodniowa przerwa. Oczywiście w tym czasie skupi się na intensywnym treningu fizycznym – mówi Tomasz Redzimski, trener 7-krotnych Mistrzów Polski, a prywatnie ojciec 15-letniego zawodnika.

Wicemistrz Świata kadetów Miłosz Redzimski z powodu urazu dłoni skreczował w 5 secie półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski ze swoim kolegą klubowym Markiem Badowskim. Przegrywał 1:3 i 2-7. Ostatecznie w turnieju w Częstochowie wywalczył brąz w singlu oraz w deblu z Przemysławem Walaszkiem.

Marek Badowski z kolei zdobył srebrne medale w singlu i mikście z Natalią Bajor.

W ćwierćfinale play-off zagramy w składzie: Panagiotis Gionis, Marek Badowski, Pavel Sirucek, Sun Shiyu – powiedział szkoleniowiec Tomasz Redzimski.

Spotkania Dartomu Bogorii z Sokołowem SA odbędą się 8 kwietnia w Jarosławiu i 10 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim.

Lepszy z zespołów awansuje do półfinałów zaplanowanych na 6 maja i 8 maja.

W tym sezonie Miłosz Redzimski miał bilans gier 9-6 w singlu oraz 3-1 w deblu, a występował wspólnie z Markiem Badowskim, Michałem Gawlasem i Sun Shiyu.

Dodaj komentarz