You are currently viewing Kilkunastu zawodników z LOTTO Superligi wystąpi w MPJ w Gliwicach

Kilkunastu zawodników z LOTTO Superligi wystąpi w MPJ w Gliwicach

Na liście startowej Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Gliwicach (21-24 kwietnia) widnieją nazwiska kilkunastu zawodników z klubów LOTTO Superligi.

Z nr 1 rozstawiony jest Alan Kulczycki (Dojlidy Białystok), który w tym sezonie grał na wypożyczeniu w superligowym zespole Poltarex Pogoni Lębork.

W MP w Gliwicach wystąpią również m.in. inni juniorzy z roczników 2003, 2004, 2005 i 2006: Szymon Kolasa, Kuba Kwapiś, Dawid Michna, Michał Gawlas, Maksymilian Miastowski, Patryk Dziuba, Patryk Lewandowski, Jakub Stecyszyn, Konrad Staszczyk, Miłosz Sawczak, Szymon Brud.

Z grona wcześniej grających w LOTTO Superlidze są też np. Mateusz Zalewski, Mateusz Żelengowski, Patryk Bielecki, Damian Korczak, Piotr Michalski, Konrad Gryk.

Niestety na Śląsku nie wystąpią finaliści singla z zeszłorocznego roku – złoty medalista Miłosz Redzimski i srebrny medalista Maciej Kubik. W Ustrzykach Dolnych wspólnie wywalczyli złoto w deblu. W grze pojedynczej brąz zdobyli Szymon Kolasa (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) i Maksymilian Miastowski (Energa-Morliny Ostróda.

W grze mieszanej triumfowali Patryk Dziuba (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) i Anna Brzyska (Kolping Jarosław).

Dodaj komentarz