You are currently viewing WTT Feeder w Havirovie: Dyjas i Kulczycki w 1/32 finału, Redzimski w 1/16

WTT Feeder w Havirovie: Dyjas i Kulczycki w 1/32 finału, Redzimski w 1/16

Jakub Dyjas i Samuel Kulczycki zagrają w 1/32 finału, a Miłosz Redzimski w 1/16 finału turnieju WTT Feeder w Havirovie (Czechy).

W 1 rundzie Jakub Dyjas zagra z Węgrem Adamem Szudim, a Samuel Kulczycki z Tajwańczykiem Huang Yan-Chengiem.

W 2 rundzie Miłosz Redzimski spotka się z Czechem Tomasem Martinko lub Singapurczykiem Chew Zhe Yu Clarence. Natomiast na Jakuba Dyjasa i Samuela Kulczyckiego (o ile wcześniej zwyciężą) już czekają Manav Thakkar z Indii i Rumun Ovidiu Ionescu.

W niedzielnych eliminacjach grał Samuel Kulczycki i pokonał pingpongistę z Hongkongu Pau Yik Mana 3:2 i Payasa Jaina z Indii 3:0.

Z rozstawienia, poza Miłoszem Redzimskim i Jakubem Dyjasem, w zawodach głównych są inni zawodnicy z LOTTO Superligi, Słowak Lubomir Pistej, Włoch Matteo Mutti, Lam Siu Hang z Hongkongu i Japończyk Ryoichi Yoshiyama.

Jak wyglądały zmagania w el. WTT Feeder:

  • 1 r Mołdawianin Vladislav Ursu przegrał z Pau Yik Manem 2:3, a Grek Konstantinos Angelakis wygrał ze Słowakiem Jakubem Zelinką 3:1
  • 2 r Ukrainiec Jaroslav Zhmudenko – ze Szwajcarem Chaitanyą Vepą 3:0, Grek Ioannis Sgouropoulos – z Węgrem Adamem Szudim 0:3, Koreańczyk Park Gyuhyeon – z Francuzem Flavienem Coton 3:1, Irańczyk Navid Shams z Ukraińcem Mykytą Zavadą 3:2, Konstantinos Angelakis z Ho Kwan Kitem z Hongkongu 1:3
  • 3 r Navid Shams z Luksemburczykiem Luką Mladenoviciem 2:3, Jaroslav Zhmudenko z Ho Kwan Kitem 1:3, Park Gyuhyeon z Adamem Szudim 2:3.