You are currently viewing Górak ponownie zagra w hali w Grodzisku Mazowieckim

Górak ponownie zagra w hali w Grodzisku Mazowieckim

Po prawie 2-letniej przerwie Daniel Górak wraca do hali w Grodzisku Mazowieckim. Utytułowany były reprezentant Polski wiele sezonów spędził w Dartomie Bogorii. W niedzielę, 31 października o g. 16:00 zagra przeciwko tej drużynie w barwach Akademii Zamojskiej Zamość.

Daniel Górak występował w Dartomie Bogorii w latach 2019 – 2018. Rok wcześniej wrócił do Polski po 5-letnim pobycie we Francji w Hennebont i grał w Trasko Ostrzeszów. Jako zawodnik klubu z Grodziska Mazowiecki 5-krotnie wywalczył Indywidualne Mistrzostwo Polski i 4-krotnie Drużynowe Mistrzostwo Polski, z powodzeniem rywalizował także w europejskich pucharach, w Lidze Mistrzów i Pucharze Europy ETTU.

Zawodnik pochodzący z miejscowości Będkowice, niedaleko Krakowa, a mieszkający w Gdańsku, odszedł z Dartomu Bogorii w 2018 roku i przez sezon grał w zespole Mistrza Francji Francji Stella Sport La Romagne. Kolejny sezon 2019-20 spędził w PKS Kolping Frac Jarosław.

To właśnie z tym klubem sięgnął po Mistrzostwo Polski w 2020 roku w rozgrywkach, które z powodu pandemii koronawirusa zostały przerwane po 20 z 22 kolejek. Na początku lutego 2020 roku Daniel Górak przyjechał do Grodziska Mazowieckiego i w świetnie sobie znanej hali przegrał z Grekiem Panagiotisem Gionisem 1:3.

W rozgrywkach 2021-22 występował ponownie we Francji w II-ligowym Tours TT. Teraz znów jest w LOTTO Superlidze i zdobywa punkty dla Akademii Zamojskiej. Obecnie jest najlepszym zawodnikiem zamościan z bilansem gier 7-4.

W tym sezonie Daniek Górak wygrał z Jakubem Folwarskim, Łukaszem Sokołowskim, Kacprem Petasiem, Mikhailem Paikovem, Marco Gollą, Adamem Doszem i Lee Jangmokiem.

Dodaj komentarz