You are currently viewing KS Global Pharma Orlicz 1924 wygrał turniej w Suchedniowie

KS Global Pharma Orlicz 1924 wygrał turniej w Suchedniowie

Tenisiści stołowi KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów triumfowali w IV Turnieju o Puchar Orlicza 1924. W drużynie zwycięzców zadebiutowali 17-letni Japończyk Kowa Nakamura, Robert Floras i Piotr Cyrnek. Jutro w Suchedniowie inauguracja LOTTO Superligi.

Na turniej nie dojechał zespół z Torunia, a w półfinale spotkały się drużyny ATS Akanza UMCS Lublin i Strzelec Frysztak. Wygrał Frysztak 4:1, a punkty zdobyli: Gołębiowski 2, Balcerzak 1 i Gołębiowski/Niemiec. Punkty dla pokonanych wywalczył Litwiniuk – mówi Bartosz Majcher, menedżer klubu z Suchedniowa.

W finale gospodarze pokonali rywali Strzelca Frysztak 4:2. Punkty: Floras 2, Nakamura 1, Cyrnek 1; Balcerzak, 1 Balcerzak/Gołębiowski 1.

Jesteśmy zadowoleni z przetarcia przed rozgrywkami LOTTO Superligi. Sprawdziliśmy formę naszych zawodników. Test dla całej drużyny wypadł pozytywnie. Z optymizmem patrzymy na mecz z drużyną z Jarosławia – powiedział Bartosz Majcher.

W niedzielę, 28 sierpnia rozpocznie się sezon 2022/23 w LOTTO Superlidze. W meczu – awansem z września – KS Global Pharma spotka się z Oxynet Jarosław. W zespole z Podkarpacia zadebiutują m.in. Irańczyk Amirezza Abbasi i Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko.

Dodaj komentarz