You are currently viewing Daniel Górak: „Przylatuje na finał z USA”

Daniel Górak: „Przylatuje na finał z USA”

„Chciałbym aby mecz finałowy LOTTO Superligi był na najwyższym poziomie. I z tego względu zamierzam go obejrzeć w hali w Grodzisku Mazowieckim” – mówi Daniel Górak, od kilku miesięcy mieszkający w Stanach Zjednoczonych. W Dartomie Bogorii grał aż 9 lat.
W niedzielę 5 czerwca o g. 15:00 spotkanie o złoty medal, w którym Dartom Bogoria podejmie LOTTO Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz.
Mój były klub ma problemy zdrowotne i to może przekreślić jego szanse na zwycięstwo, ale trzeba zwrócić uwagę, że Dartom Bogoria jest bardziej doświadczony w takich meczach o stawkę, a do tego gra u siebie i to może pomóc – powiedział Daniel Górak.
W barwach zespołu z Grodziska Mazowieckiego zdobył Drużynowe Mistrzostwo Polski aż 4 razy, a z kolei 5-krotnie sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza kraju. Jako zawodnik mazowieckiego klubu został Wicemistrzem Europy w deblu z Jakubem Dyjasem.
Drużyna z Bydgoszczy wystąpi po raz pierwszy w finale, dysponuje pełnym składem, i nie ma nic do stracenia. Po ograniu Dekorglassu Działdowo już odniosła sukces w postaci finału, a ma szansę na jeszcze większy, wręcz ogromny sukces. Koniecznie chcę zobaczyć to spotkanie, więc do zobaczenia w Grodzisku Mazowiecki. Przyjeżdżam na miesiąc do Polski – stwierdził 38-letni Daniel Górak (ur. 9 października 1983 roku).
W LOTTO Superlidze grał, oprócz gry w Dartomie Bogorii Grodzisk Maz. 2009-2018, reprezentował także Kolping Frac Jarosław 2019-2020 i Akademię Zamojską Zamość 2021-2022.
Z obecnych tenisistów stołowych Dartomu Bogorii, Daniel Górak występował razem z Grekiem Panagiotisem Gionisem i Czechem Pavlem Siruckiem. A już po jego odejściu zaczęli w tym klubie grać Marek Badowski i Miłosz Redzimski.

Dodaj komentarz