You are currently viewing Energa Manekin Toruń w finale Pucharu Polski!

Energa Manekin Toruń w finale Pucharu Polski!

Energa Manekin Toruń będzie reprezentowała LOTTO Superligę w finałowym turnieju, który odbędzie się 12 czerwca. W zawodach półfinałowych torunianie grali w Ostrzeszowie. – Pokonaliśmy miejscowy UKS Piast 4:0 i Darz Bór Karnieszewice 4:0 – mówi Konrad Kulpa z Energi-Manekina.

Punkty dla torunian zdobyli w obydwu spotkaniach: Konrad Kulpa, Damian Węderlich i Dawid Michna oraz w grze podwójnej Tomasz Kotowski i Konrad Kulpa.

W półfinale w Bytomie rywalizowały Polonia, ZKS Palmiarnia Zielona Góra i LZS Żywocice. W decydującym spotkaniu 1-ligowa Palmiarnia ograła bytomian 4:2. Wcześniej i jedni, i drudzy wygrali z LZS Żywocice po 4:0.

W finale niestety Robert Floras przegrał z Kamilem Nalepą 0:3 i Navidem Shamsem 2:3. Porażkę w singlu poniósł też Marcin Balcerzak, a wygrał zaś Adrian Więcek. Punkt zdobył również debel w składzie Robert Floras/Adrian Więcek – powiedział menedżer Polonii Michał Napierała.

Z kolei w Oleśnie 1-ligowa Villa Verde wygrała z superligowymi rywalami Fibrain AZS Politechniką Rzeszów 4:0 i Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 4:2. W innym spotkaniu Rzeszów uległ Suchedniowowi 1:4.

W spotkaniu z Orliczem Radek Mrkvicka pokonał Daniela Bąka 3:0, Fidel Suravajjula przegrał z Jakubem Perkiem 2:3, ja pokonałem Giorgosa Konstantinopoulosa 3:0, a w deblu z Fidelem ulegliśmy Bąkowi i Perkowi 0:3. Następnie Fidel wygrał z Bąkiem 3:1 i Mrkvicka z Konstantinopoulosem 3:1 -przyznał Piotr Cyrnek, który w nowym sezonie będzie grał w klubie z Suchedniowa.

Dodaj komentarz