You are currently viewing Perek wraca w rodzinne strony i zagra w Bytomiu

Perek wraca w rodzinne strony i zagra w Bytomiu

Jakub Perek, wychowanek Górnika 09 Mysłowice, wraca w rodzinne strony i zagra w Polonii Bytom. Menedżer Michał Napierała buduje nowy skład na sezon 2022/2023 w LOTTO Superlidze.
Zakontraktowałem Jakuba Perka i dołączy do nas jeszcze zawodnik z Chin. Ale to oczywiście nie koniec wzmocnień zespołu – powiedział Michał Napierała. Wcześniej z klubem rozstali się Robert Floras, Jakub Folwarski i Adrian Więcek.
Finansowo sytuacja klubu klaruje się, a do pełni szczęścia brakuje mocnej kadry – dodał menedżer.
Jakub Perek w ostatnim sezonie przyczynił się do awansu beniaminka KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów do awansu do play-off LOTTO Superligi. Wcześniej grał w takich klubach jak Odra Głoska Ksieginice, Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Opoka Trzebinia, Pogoń Lębork, Warta Kostrzyn nad Odrą, ZKS Drzonków (Palmiarnia).
Nowy tenisista stołowy Polonii Bytom ma mnóstwo osiągnięć krajowych i zagranicznych. Jakub Perek to Wicemistrz Europy Kadetów w mikście z Węgierką Timeą Viski (2001), Wicemistrz Europy Juniorów w deblu z Hiszpanem Markiem Duranem (2004).
Był także Mistrzem Polski w deblu z Tomaszem Lewandowskim (2018), mikście z Magdaleną Sikorską (2014), Wicemistrzem Polski w deblu z Jackiem Nowokuńskim (2014), mikście z Magdaleną Sikorską (2015 i 2016), brązowym medalistą MP w mikście z Natalią Bajor (2020, 2021).

Dodaj komentarz