You are currently viewing Młodzieżowe ME: Redzimski i Kolasa w kwalifikacjach singla

Młodzieżowe ME: Redzimski i Kolasa w kwalifikacjach singla

Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Szymon Kolasa z Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów zagrają w środowych eliminacjach gry pojedynczej podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca.

W rumuńskim turnieju, w grupie 9 Szymon Kolasa zagra z Włochem Carlo Rossim, Hiszpanem Miguelem Nunezem i Norwegiem Borgarem Haugiem. W grupie 10 Miłosz Redzimski spotka się ze Słoweńcem Aljażem Godecem, Czechem Janem Valentą i Szwedem Danielem Lindso. W eliminacjach nie muszą grać Maciej Kubik i Samuel Kulczycki.

W deblu zobaczymy w Cluj-Napoca Samuela Kulczyckiego i Macieja Kubika (byli Mistrzowie Europy Juniorów), Miłosz Redzimskiego i Rumuna Iuliana Chiritę, Szymona Kolasa i Słowaka Samuela Arpasa.

Losowanie odbyło się dziś także, poza singlem, w mikście. W 1 rundzie Szymon Kolasa i Anna Brzyska zmierzą się z parą czeską Simon Belik/Anna Klempererova. Pozostałe nasze pary zaczną grać od 2 rundy, tj. Miłosz Redzimski i Anna Węgrzyn, Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn, Maciej Kubik i Zuzanna Wielgos.

Kwalifikację do gry w Młodzieżowych ME uzyskali również Mołdawianin Vladislav Ursu z LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz i Ukrainiec Andrii Grebeniuk z Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.

Dodaj komentarz