You are currently viewing Daniel Górak:”Połączę grę w Białymstoku z pobytem w USA”

Daniel Górak:”Połączę grę w Białymstoku z pobytem w USA”

„Związałem się z klubem z Białegostoku, bo dostałem konkretną ofertę i mogę łączyć występy w LOTTO Superlidze z moim pobytem w Stanach Zjednoczonych” – mówi utytułowany Daniel Górak, który podpisał kontrakt z Dojlidami.

Poprzedni sezon Daniel Górak spędził w Akademii Zamojskiej Zamość, dla której zagrał w 11 meczach, głównie w pierwszej rundzie. W grze pojedynczej odniósł 8 zwycięstw i poniósł 5 porażek. Z kolei w deblu miał bilans 1-1.

W Zamościu mogłem zostać, ponieważ to wspaniały klub i ludzie, którzy go prowadzą i reprezentują. Będę miał miłe wspomnienia. Zdecydowałem się jednak na grę w Dojlidach – dodał 38-letni tenisista stołowy (ur. 9 października 1983 roku).

Wcześniej występował tylko w dwóch klubach LOTTO Superligi, od 2009 do 2018 roku w Dartomie Bogorii Grodzisk Mazowiecki oraz w sezonie 2019/20 w Kolpingu Frac (dziś Sokołów S.A.) Jarosław.

Miałem kilka propozycji z Francji i Niemiec i z naszej superligi. Odnośnie wyników w przyszłym sezonie, oczywiście wszystko wyjaśni się przy stole i jakim składem będziemy grać przez większość rozgrywek. Zobaczymy też jacy zawodnicy będą występować w zespołach rywali – przyznał Daniel Górak.

W Białymstoku w kadrze są obecnie m.in. Daniel Górak, Mistrz Polski w singlu z 2010, 2013, 2014, 2015 i 2017 roku, Tomasz Lewandowski, Mistrz Polski z 2016 roku i Patryk Zatówka, Wicemistrz Polski z 2019 roku.

Dodaj komentarz