You are currently viewing Górak dołączył do Dojlid

Górak dołączył do Dojlid

W nadchodzącym sezonie LOTTO Superligi w barwach Dojlid Białystok występować będzie Daniel Górak. Doświadczony tenisista stołowy ma na koncie wiele osiągnięć i medali, jak chociażby brąz i srebro Mistrzostw Europy. W ostatnim sezonie był zawodnikiem Akademii Zamojskiej Zamość.

Daniel jest kolejnym zawodnikiem, jakiego zakontraktowaliśmy z myślą o nadchodzącym sezonie. Musieliśmy szybko reagować na informację o reorganizacji rozgrywek, zgodnie z którą z ligi spadać będą cztery zespoły. Szukałem zawodnika z Europy, żeby nas wzmocnił. Kolejny zawodnik z Azji nic by nam nie dawał, gdyż regulamin mówi jasno, że w zespole może występować tylko jeden taki gracz – mówi Piotr Anchim, menedżer Dojlid.

Porozumieliśmy się z Danielem bardzo szybko, to bardzo utytułowany zawodnik. Myśleliśmy o nim już wcześniej, jeszcze kiedy w naszym klubie występował Wang Zeng Yi, który mocno go polecał i chwalił. Teraz w podobnym tonie o nim wypowiadał się również Patryk Zatówka. W środowisku tenisowym jest na pewno bardzo lubiany, a do tego znany ze swojego profesjonalnego podejścia do gry. Dla nas jest to bufor bezpieczeństwa po operacji biodra Patryka. Daniel spokojnie może go zastąpić w początkowej fazie sezonu – dodaje Anchim.

W tej chwili kadra Dojlid wygląda następująco:

  1. Tomasz Lewandowski,
  2. Patryk Zatówka,
  3. Daniel Górak,
  4. Kamil Zdzienicki,
  5. Sun Shiyu.

Dodaj komentarz