You are currently viewing Firma Oxynet sponsorem tytularnym tenisistów stołowych z Jarosławia

Firma Oxynet sponsorem tytularnym tenisistów stołowych z Jarosławia

Pod nazwą Oxynet Jarosław zagrają podopieczni prezesa Kamila Dziukiewicza w nowym sezonie LOTTO Superligi. Inauguracja już w niedzielę, 28 sierpnia, a rywalem na wyjeździe będzie KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Coś się zaczyna i coś się kończy… Dziękuję Grupie Sokołów S.A. za 2-letnią współpracę i dziękuję Firmie Oxynet za rozpoczynającą się dziś współpracę. Wierzę, że wspólnie – mając ogromne chęci i energię oraz w rodzinnej atmosferze – powalczymy o jak najwyższe miejsce w rozgrywkach superligowych. Dla mnie podpisanie umowy z Oxynet to szczególne wydarzenie, bowiem jest to miejscowa firma z tradycjami – mówi Kamil Dziukiewicz, prezes klubu.

Jarosławska drużyna nieprzerwanie i z sukcesami gra w LOTTO Superlidze od 10 lat. Zdobywała medale, w tym 2 złote, jako PKS Kolping, Kolping Frac i Sokołów SA.

Podczas piątkowej konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie sponsora, umowę podpisali Andrzej Masiewicz, Pełnomocnik Zarządu, Dyrektor Zarządzający Oxynet sp. z o.o i Kamil Dziukiewicz, Prezes klubu Łączy Nas Sport Jarosław, Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

Przed nowym sezonem Kamil Dziukiewicz dokonał personalnej rewolucji i wymienił cały skład. Nowymi zawodnikami Oxynet Jarosław zostali Alan Kulczycki, Irańczyk Amirezza Abbasi, Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko oraz Koreańczycy Woo Hyeonggyu i Hwang Minha.

 

Dodaj komentarz