You are currently viewing Po narodzinach córki, Jakub Dyjas wycofał się z turnieju w Czechach

Po narodzinach córki, Jakub Dyjas wycofał się z turnieju w Czechach

Czterech polskich tenisistów stołowych ostatecznie zagra w WTT Feeder w Ołomuńcu – Miłosz Redzimski, Artur Grela, Samuel Kulczycki i Maciej Kubik. Po narodzinach córki, Jakub Dyjas wycofał się z zawodów rangi World Table Tennis Feeder w Czechach.

W mediach społecznościowych poinformował, że na świat przyszła Mia Dyjas. To drugie dziecko Marty Gołoty-Dyjas i Jakuba Dyjasa. W 2020 roku urodził się ich syn Mikołaj.

W turnieju głównym WTT Feeder w Ołomuńcu są Maciej Kubik i Samuel Kulczycki, a we wtorkowo-środowych kwalifikacjach rywalizować będą Miłosz Redzimski i Artur Grela.

W deblu zagrają byli Mistrzowie Europy juniorów Samuel Kulczycki i Maciej Kubik, a w mikście jedno eliminacyjne zwycięstw odnieśli już Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn.

Po turnieju w Czechach, Biało-Czerwoni zagrają w zawodach tej samej rangi w Bułgarii, a potem kolejne, krajowe już wydarzenia w tenisie stołowym: 4 września Pingpongowy PGE Narodowy w Warszawie z udziałem czterech najlepszych drużyn poprzedniego sezonu LOTTO Superligi i 6 września turnieju LOTTO Cup 16 w Gdańsku. W LOTTO Superlidze pierwszy mecz 28 sierpnia, a kolejnych 13 spotkań w terminach 7, 8, 9 i 11 września.

Dodaj komentarz