You are currently viewing Za dwa tygodnie początek sezonu w LOTTO Superlidze

Za dwa tygodnie początek sezonu w LOTTO Superlidze

Już za dwa tygodnie, tj. 28 sierpnia (g. 18:00) zainaugurowany zostanie sezon w LOTTO Superlidze. W Suchedniowie miejscowy KS Global Pharma Orlicz 1924 podejmie Sokołów SA Jarosław.

Na prośbę drużyny Sokołów SA Jarosław, mecz pierwszej kolejki LOTTO Superligi, przeniesiony zostaje do Suchedniowa. Zostanie on rozegrany 28 sierpnia o godzinie 18.00 – poinformował klub z Suchedniowa, dla którego to będzie 2 sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Pierwotnie spotkanie zaplanowane było na 9 września, ale w tym czasie Alan Kulczycki, nowy zawodnik jarosławskiej drużyny, będzie występował z reprezentacją Polski na turnieju WTT Youth Contender w Skopje. Wcześniej 16-letni kadrowicz wystąpi także w zawodach tej samej rangi w Varażdinie. Na tę imprezą uda się zaraz po meczu w Suchedniowie.

Dzień przed spotkaniem z Jarosławiem, tj. 27 sierpnia zawodnicy Global Pharma zagrają w IV Turnieju o Puchar Orlicza 1924. To zawody tradycyjnie inaugurujące sezon w tenisie stołowym w Suchedniowie. W tegorocznej edycji, oprócz gospodarzy, wystąpią Energa Manekin Toruń z Lotto Superligi oraz 1-ligowcy Strzelec Frysztak i Akanza AZS UMCS Lublin (przejął miejsce rezerw Polonii Bytom).

W 2 kolejce LOTTO Superligi, w dniu 11 września Sokołów SA Jarosław zagra w Bytomiu z Petralana TTS Polonia, a Global Pharma Orlicz 1924 z UKS Villa Verde Olesno w hali beniaminka.

Dodaj komentarz