You are currently viewing Gionis wraca do składu Dartomu Bogorii!

Gionis wraca do składu Dartomu Bogorii!

Grek Panagiotis Gionis, jeden z bohaterów poprzedniego sezonu LOTTO Superligi, wraca do składu Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. „Panos Gionis zagra we wszystkich 6 październikowych meczach naszej drużyny” – mówi Tomasz Redzimski, trener Mistrzów Polski. Niestety dłużej kibice poczekają na powrót Marka Badowskiego.

W rozgrywkach 2021/22 doświadczony grecki tenisista stołowy miał bilans 13-0. Pokonał m.in. Jakuba Dyjasa i Sathiyana Gnanasekarana. W trakcie pierwszego spotkania półfinałowego play-off z AZS AWFiS Balta Gdańsk doznał kontuzji ścięgna Achillesa.

Mimo nieobecności Panagiotisa Gionisa w czerwcowym finale, Dartom Bogoria (nie zagrał też kontuzjowany Miłosz Redzimski) wygrał w Grodzisku Mazowieckim z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 3:1.

Dobra wiadomość dla sympatyków jest taka, że grecki obrońca wraca do składu.

Panos jest zupełnie zdrowy. Zagra w piątkowym meczu z Dekorglassem Działdowo i następnych w tym miesiącu. Z kolei Marek Badowski wróci w styczniu – powiedział trener Tomasz Redzimski.

Obrońcy tytułu w kolejnych spotkaniach LOTTO Superligi zmierzą się na wyjeździe 16 października z AZS AWFiS Balta Gdańsk, 21 października z Energą Manekinem Toruń, 23 października z SBR Dojlidy Białystok, 28 października z Oxynetem Jarosław i u siebie 30 października z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Obecny sezon Dartom Bogoria zaczął od zwycięstw wyjazdowych z Wicemistrzem Polski LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 3:1 i Villa Verde Olesno 3:1. Mistrzowie Polski zagrali w juniorskim składzie: Miłosz Redzimski, Koreańczyk Jang Seongil, Michał Gawlas.

Dodaj komentarz