You are currently viewing Już wkrótce inauguracja II rundy Ligi Mistrzów i Pucharu Europy

Już wkrótce inauguracja II rundy Ligi Mistrzów i Pucharu Europy

Aktualny Mistrz LOTTO Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Mistrz Polski z 2021 roku Dekorglass Działdowo wkrótce zagrają w II rundzie grupowej Ligi Mistrzów. W tej samej fazie Pucharu Europy wystąpi LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

Zespół z Działdowa przystąpi do rywalizacji w grupie C 21 października (g. 17:15), a jego rywalem we własnej hali będzie Sporting Lizbona. Transmisja w TVP Sport.

Natomiast Dartom Bogoria rozpocznie rozgrywki grupy A 15 listopada (g. 18:00) wyjazdowym spotkaniem z HB Ostrov Havlíčkov Brod. W barwach czeskiego zespołu występuje Pavel Sirucek, który ostatnio grał w klubie z Mazowsza.

W swoich grupach Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra także z Borussią Düsseldorf, a Dekorglass Działdowo z TTC Neu-Ulm (w składzie z Trulsem Moregardem, byłym tenisistą stołowym Dekorglassu). Obydwaj rywale na co dzień rywalizują w lidze niemieckiej.

Natomiast w Pucharze Europy, w II rundzie grupowej zagra LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Po znakomitym debiucie w Varażdinie (3 wygrane), Wicemistrz LOTTO Superligi spotka się w rumuńskim Odorheiu Secuiesc kolejno z: 21 października o g. 14:00 z Solex-Consult TT Wiener Neustadt, 22 października o g. 18:00 z CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc i 23 października o g. 14:00 z SF SKK El Nino Praga (klub Jiri Vrablika).

Dodaj komentarz