You are currently viewing Szóste zwycięstwo „Gladiatorów”

Szóste zwycięstwo „Gladiatorów”

Panagiotis Gionis zdobył dwa punkty i Miłosz Redzimski jeden, a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonał Petrlana TTS Polonia Bytom 3:1 w LOTTO Superlidze.

Wtorkowe spotkanie było meczem lidera z wiceliderem. Broniący tytułu „Gladiatorzy” odnieśli 6 zwycięstwo w sezonie, mają już 18 punktów i wyraźnie prowadzą w tabeli.

Dwa dzisiejsze pojedynki zakończyły się skróconymi piątymi setami. Panos Gionis miał szansę na pokonanie wychowanka KS Bogoria Patryka Zatówki nawet 3:1, bowiem w 4 secie prowadził 8:5, 9:6 i 10:9. Nie wykorzystał jednak piłki meczowej.

W ostatnim secie Grek kontrolował sytuację – 3:0, 4:1, 5:2 i 6:3.

Następnie Miłosz Redzimski ograł Viktora Brodda 3:2, zaś Takuya Jin wygrywał z Patrykiem Chojnowskim 2:0, lecz przegrał 2:3. Ostatniego seta Japończyk zaczął od 0:3, potem próbował „gonić” wynik, jednak rywal był lepszy.

Na koniec Panagiotis Gionis triumfował w rywalizacji ze Szwedem Viktorem Broddem 3:1.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Petralana TTS Polonia Bytom 3:1
Panagiotis Gionis – Patryk Zatówka 3:2 (11:7, 7:11, 11:9, 10:12, 6:3)
Miłosz Redzimski – Viktor Brodd 3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:6)
Takuya Jin – Patryk Chojnowski 2:3 (12:10, 11:5, 6:11, 6:11, 4:6)
Panagiotis Gionis – Viktor Brodd 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:3)