You are currently viewing Spółdzielczy Bank Rozwoju sponsorem strategicznym Dojlid Białystok. Debiut Daniela Góraka

Spółdzielczy Bank Rozwoju sponsorem strategicznym Dojlid Białystok. Debiut Daniela Góraka

Pod nazwą SBR Dojlidy będą występowali białostoccy tenisiści stołowi w dalszej części sezonu 2022/23 w LOTTO Superlidze. Sponsorem strategicznym podlaskiego klubu został Spółdzielczy Bank Rozwoju.

W składzie SBR Dojlidy zadebiutuje Daniel Górak, 5-krotny Indywidualny Mistrz Polski, który od pewnego czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych.

W najbliższych dniach białostoczanie zagrają u siebie w piątek o g. 18:00 z ASTS Olimpia-Unia Grudziądz oraz na wyjeździe w niedzielę o g. 16:00 z Akademią Zamojską Zamość.

W poprzednim sezonie utytułowany Daniel Górak, Olimpijczyk z Rio de Janeiro, był zawodnikiem klubu z Lubelszczyzny, ale nie wystąpił pod koniec 2021 roku w meczu z Dojlidami.

Ostatnio raz ze swoim nowym klubem rywalizował w sezonie 2019/20 jeszcze jako tenisista stołowy Kolping Frac Jarosław (obecnie Oxynet). W jarosławskiej hali gospodarze wygrali 3:0, a Daniel Górak pokonał Przemysława Walaszka 3:0.

Do rewanżu doszło w marcu 2020 roku. Dojlidy u siebie przegrały 2:3, a jednym z bohaterów drużyny gości był Daniel Górak. Wygrał spotkania w singlu i deblu. Był w parze z Kou Leiem, który teraz także jest pingpongistą SBR Dojlidy.

Dodaj komentarz