You are currently viewing KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów rozpoczyna pucharową przygodę

KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów rozpoczyna pucharową przygodę

Znakomicie spisujący się w LOTTO Superlidze KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów rozpoczyna rywalizację w Europe Trophy. W dniach 26-27 listopada zagra w 1 rundzie grupowej na Łotwie.

Turniej odbędzie się w mieście Kuldyga, a naszym rywalami będą miejscowy zespół TTC Hercogs, estoński Tal Tech Sports Club, portugalski ADC Ponta Do Pargo – Calheta i islandzki HK – mówi Bartosz Majcher, menedżer zespołu z Suchedniowa.

Global Pharma Orlicz 1924 zgłosił do rozgrywek pucharowych tych samych zawodników, co do krajowej ligi. W LOTTO Superlidze do tej pory występowali: Asuka Machi, Robert Floras, Daniel Bąk, Piotr Cyrnek, Kowa Nakamura.

W Europe Trophy rywalizować będzie 21 drużyn podzielonych na regiony. Z turnieju na Łotwie awans do 2 rundy wywalczą dwa zespoły – dodał Bartosz Majcher.

Wcześnie Global Pharma Orlicz 1924 rozegra bardzo trudne mecze w LOTTO Superlidze, kolejno z Wicemistrzem Polski LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz (17.11) i liderującym Dekorglassem Działdowo (20.11).

W szerokiej kadrze jednego z rywali w Europe Trophy, Tal Tech Sports Club jest Tomasz Lewandowski z zespołu SBR Dojlidy Białystok. Estoński klub, ale bez Polaka w składzie, podczas turnieju I rundy Pucharu Europy w chorwackim Varażdinie przegrał z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 0:3.

Dodaj komentarz