You are currently viewing “Remisowy” bilans Jakuba Dyjasa w lidze włoskiej

“Remisowy” bilans Jakuba Dyjasa w lidze włoskiej

Mistrz Polski Jakub Dyjas odniósł zwycięstwo i poniósł porażkę w Serie A. Jego włoski klub Top Spin Messina wygrał na wyjeździe z ASD Marcozzi 4:1.

Spotkanie odbyło się w Cagliari na Sardynii. W pierwszym pojedynku wygrałem 3:0 z Antonino Amato, aczkolwiek dwa sety były wyrównane. Zwyciężyłem 11:8 i 12:10 – mówi Jakub Dyjas.

Przy stanie 3:0 dla broniącego tytułu Top Spin Messina Jakub Dyjas zagrał z Jorge Camposem. Polak prowadził 2:1, ale przegrał 2:3.

Ogólnie jestem zadowolony z mojej gry i cieszę się, że mogłem kolejny raz zaprezentować swoje umiejętności przed włoską publicznością – powiedział Jakub Dyjas, która ma bilans 2-1 w lidze włoskiej.

Oprócz Jakuba Dyjasa w zespole Mistrza Włoch grają też Robert Floras, Portugalczyk Joao Monteiro oraz Leonardo Mutti, Matteo Mutti, Marco Rech Daldosso.

W rankingu LOTTO Superligi Jakub Dyjas (Dekorglass Działdowo) 12-1 zajmuje 2 miejsce za Miłoszem Redzimskim (Dartom Bogoria Grodzisk Maz.) 13-0. Robert Floras (KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów) ma bilans 6-5 i jest 19.

Dodaj komentarz