You are currently viewing Wielki mecz w Bydgoszczy! We wtorek spotkanie 3 rundy Pucharu Europy!

Wielki mecz w Bydgoszczy! We wtorek spotkanie 3 rundy Pucharu Europy!

Już we wtorek, 15 listopada pierwszy mecz LOTTO Polski Cukier Gwiazdy z SKST Tesla Batteries Havířov w 3 rundzie Pucharu Europy. Spotkanie rozpocznie się o g. 15:30 w Bydgoszczy, a transmisję przeprowadzi TVP Sport. Do rewanżu dojdzie 18 listopada o g. 17:00 w Czechach.

Pierwszy sezon w międzynarodowych rozgrywkach jest znakomity w wykonaniu bydgoskiego zespołu. Czy jutro LOTTO Polski Cukier Gwiazda sięgnie po 7 zwycięstwo z rzędu w Pucharze Europy?

Takich statystyk nie ma żaden klub. LOTTO Polski Cukier Gwiazda wygrała wszystkie 6 spotkań w Pucharze Europy, z czego aż cztery po 3:0 i dwa po 3:1. W setach nasz zespół ma znakomity bilans 58-13 – podkreśla prezes Zbigniew Leszczyński.

W składzie SKST Tesla Batteries występują Uzbek Zokhid Kenjaev oraz Czesi Šimon Bělík, Ondřej Bajger i Jan Valenta.

30-letni Zokhid Kenjaev ma bilans 8:2, Šimon Bělík 4:2, Jan Valenta 3:2 i Ondřej Bajger 2:2. W europejskich pucharach występuje też Adam Stalzer.

Dla LOTTO Polski Cukier Gwiazdy wtorkowy mecz będzie 15 w tym sezonie. Do tej pory drużyna kierowana przez Zbigniewa Leszczyńskiego wygrała aż 12 w LOTTO Superlidze i Pucharze Europy, a przegrała zaledwie 2 w polskiej superlidze.

Zapraszamy kibiców do hali przy ul. Bronikowskiego 45, a fanów z całego kraju do TVP Sport.

Dodaj komentarz