You are currently viewing Kolejny debiutant z Fibrain AZS Politechniki w LOTTO Superlidze?

Kolejny debiutant z Fibrain AZS Politechniki w LOTTO Superlidze?

Wychowanek UKS MOSiR Dukla Michał Olbrycht może zadebiutować w najbliższych meczach Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów w LOTTO Superligi. W piątek podopieczni trenera Karola Paśko zagrają u siebie z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz, a rundę zakończą – także u siebie – spotkaniem 8 stycznia z AZS AWFiS Balta Gdańsk.

W kadrze na jutrzejszy mecz z Wicemistrzem Polski znaleźli się Partyk Dziuba, Miłosz Sawczak, Maciek Domin i Michał Olbrycht, który w ostatnim występie w I lidze zdobył komplet punktów – mówi trener Karol Paśko.

W spotkaniu z Bogorią II Grodzisk Mazowiecki Michał Olbrycht wygrał z zawodnikami mającymi za sobą występy w krajowej elicie – Arkadiuszem Żukiem i Jackiem Mitasem.

– Od tego sezonu Michał trenuje w naszej grupie treningowej. Jest zawodnikiem leworęcznym, preferującym obustronny atak topspinowy – przyznał szkoleniowiec.

Tym razem w ekipie rzeszowskiej zabraknie Szymona Bruda i Szymona Kolasy, który jest kontuzjowany.

Szymon Brud przybywa do niedzieli z naszymi zawodnikami i trenerem w Krakowie na zgrupowaniu PROTS (drugi etap Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego – red.). Natomiast Szymon Kolasa jest już po badaniach i diagnozie, na szczęście nie ma poważnego uszkodzenia więzadeł i łąkotki – dodał Karol Paśko.

Dodaj komentarz