You are currently viewing Redzimski z brązem w deblu. Jutro ćwierćfinał singla

Redzimski z brązem w deblu. Jutro ćwierćfinał singla

Miłosz Redzimski zdobył brązowy medal w deblu, a jutro zagra w ćwierćfinale w singla w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbywają się w słoweńskiej Novej Goricy.

W półfinale Miłosz Redzimski i Japończyk Keishi Hagihara przegrali z chińską parą Lin Shidong/Wen Ruibo 2:3 (5:11, 11:7, 11:7, 5:11, 6:11).

Natomiast w singlu zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, aktualny młodzieżowy Mistrz Europy i juniorski Mistrz Europy, pokonał w 1/8 finału Francuza Hugo Deschampsa 4:0 (11:9, 11:5, 11:8, 12:10).

W sobotę o g. 14:45 Miłosz Redzimski zagra o medal z Wen Ruibo.

W tym roku reprezentant Polski przegrał z pingpongistą z Chin 1:3 w finale WTT Youth Star Contender w Katarze oraz 0:3 w półfinale WTT Youth Contender w Bułgarii. Czy do 3 razy sztuka i jutro wyczekiwane zwycięstwo Miłosza Redzimskiego?

Wyniki

1/8 finału singla
Miłosz Redzimski (Polska) – Hugo Deschamps (Francja) 4:0 (11:9, 11:5, 11:8, 12:10)

1/2 finału debla
Miłosz Redzimski/Keishi Hagihara (Polska/Japonia) – Lin Shidong/Wen Ruibo (Chiny) 2:3 (5:11, 11:7, 11:7, 5:11, 6:11)