You are currently viewing Palmiarnia zagra z Bogorią 22. grudnia w Wieliczce

Palmiarnia zagra z Bogorią 22. grudnia w Wieliczce

Jeszcze wiele ciekawych meczów obejrzą w grudniu kibice LOTTO Superligi. Ostatnim z nich będzie zaplanowane na 22.12 spotkanie ZKS Palmiarnia Zielona Góra z broniącym tytułu Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki w… Wieliczce.

W przeszłości nasza drużyna kilka razy rozgrywała mecze w roli gospodarza w Wieliczce. Za 2 tygodnie ponownie wystąpimy w tym mieście – mówi Paweł Sroczyński, trener pracujący w zielonogórskim klubie.

W tabeli LOTTO Superligi beniaminek Palmiarnia zajmuje 10 miejsce, ostatnie bezpieczne. Beniaminek zdobył 12 punktów w 10 występach – wygrał 3 razy i przegrał 7-krotnie.

Z kolei Mistrz Polski Dartom Bogoria jest 2 z dorobkiem 24 punktów w 9 spotkaniach. Prowadzi Dekorglass Działdowo, który zgromadził 35 punktów w 12 meczach.

W Wieliczce poprzednio Palmiarnia zagrała w kwietniu 2018 roku, a w derbowym rywalem była Warta Kostrzyn nad Odrą. Faworyt wygrał 3:0, a punkty zdobyli Japończyk Taku Takakiwa, legenda polskiego tenisa stołowego Lucjan Błaszczyk oraz słynny Szwed Joergen Persson.

Przed meczem 22 grudnia, Palmiarnia spotka się jeszcze z Akademią Zamojską w Zamościu 16.12 i Villą Verde w Oleśnie (18.12).

Dodaj komentarz