You are currently viewing GV Hennebont blisko finału Pucharu Europy, rywalem Dekorglass lub Dartom Bogoria

GV Hennebont blisko finału Pucharu Europy, rywalem Dekorglass lub Dartom Bogoria

Prawdopodobnie GV Hennebont, dawny klub Daniela Góraka, będzie rywalem Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki lub Dekorglassu Działdowo w finale Pucharu Europy.

W pierwszym spotkaniu półfinałowym GV Hennebont pokonał na wyjeździe inny francuski zespół AS Pontoise Cergy 3:1. Bohaterem był Kristian Karlsson, który pokonał Emmanuela Lebessona 3:2 i Estebana Dorra 3:1.

Rewanż odbędzie się już jutro, tj. 15 lutego.

Natomiast 16 lutego i 22 lutego dojdzie do meczów w 1/2 finału pomiędzy klubami z LOTTO Superligi – pierwszy w Działdowie, drugi w Grodzisku Mazowieckim.

Dekorglass, Dartom Bogoria i Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz to trzy obecnie najlepsze drużyny polskiej superligi. Wszystkie wystąpiły w ćwierćfinale Pucharu Europy, a w bezpośredniej rywalizacji klub z Grodziska Mazowieckiego pokonał rywali z Bydgoszczy.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka Dartomu Bogorii z Dekorglassem w europejskich pucharach. Stawką jest wielki finał. Ostatnie mecze tych zespołów kończyły się wynikami 3:2, a więc grą deblową. Tymczasem w Pucharze Europy rozgrywa się tylko single, a piąte sety kończą się w momencie zdobycia przez jednego z pingpongistów 6 pkt.

 

Dodaj komentarz