You are currently viewing Miłosz Redzimski i Michał Gawlas trenują w Saarbrücken

Miłosz Redzimski i Michał Gawlas trenują w Saarbrücken

Miłosz Redzimski i Michał Gawlas z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, przygotowujący się m.in. do decydującej fazy Grupy Mistrzowskiej i play-off LOTTO Superligi, przebywają na zgrupowaniu w niemieckim Saarbrücken.

Mimo że kilku zawodników z miejscowego klubu wyjechało na Singapore Smash, to trenujemy w Saarbrücken w bardzo mocnej grupie. Są między innymi Takuya Jin, Yuto Muramatsu i znany z polskiej LOTTO Superligi Aleksander Khanin – mówi 16-letni Miłosz Redzimski.

Ostatnio zawodnik Mistrza Polski Dartomu Bogorii i jego wyjazd do Niemiec stanął pod znakiem zapytania.

Mocno się przeziębiłem, stąd przerwa w treningach na przełomie lutego i marca. Z powodów kadrowych musiałem zagrać w Suchedniowie, a nie wystąpiłem przeciwko zespołowi z Grudziądza. Ostatnio czułem się już trochę lepiej i postanowiłem pojechać do Niemiec. Szkoda byłoby rezygnować z takiego zgrupowania, mimo że zdrowiem nie było dobrze na 100 procent. Ale jestem już tutaj kilka dni i odczuwam wyraźną poprawę – stwierdził Miłosz Redzimski.

Do Polski wróci na kilka dni, bowiem na początku przyszłego tygodnia Biało-Czerwoni (Miłosz Redzimski, Maciej Kubik, Artur Grela) wylatują do Portugalii na ostatnie spotkanie (22 marca) w grupie w eliminacjach Drużynowych Mistrzostw Europy. Natomiast w dniach 24-26 marca Miłosz Redzimski zagra w 91 Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Płocku.

– W Płocku wystąpię w singlu, deblu z Tomaszem Lewandowskim i mikście z Zuzanną Błażejewicz. Zależało mi na grze z leworęczną partnerką, stąd wybór Zuzi. A co debla, Marek Badowski nie startuje w tej konkurencji, więc poszukiwałem zawodnika. Pary nie miał także Tomek Lewandowski, stąd nasza wspólna gra.

Natomiast po IMP Miłosz Redzimski będzie rywalizować w WTT Youth Contender w COS OPO Cetniewo we Władysławowie. Wystąpi w grupie U19. Kilka dni później czeka go kolejny wyjazd – na ME U21 do Sarajewa. A później mecze Dartomu Bogorii w LOTTO Superlidze, w tym kwietniowe ćwierćfinały.

Ostatnio byłem w słabszej formie, do tego doszła choroba i niestety kilka spotkań przegrałem. Gra nie sprawiała mi przyjemności. Liczę, że znacznie lepiej zaprezentuję się w najbliższych meczach i turniejach. Chcę znów wygrywać – podsumował podopieczny trenera Tomasza Redzimskiego.

Dodaj komentarz