You are currently viewing W sobotę finałowy turniej Pucharu Polski w Suchedniowie! Znamy składy!
xr:d:DAEoVeEIA9E:2451,j:365215409302232258,t:24040418

W sobotę finałowy turniej Pucharu Polski w Suchedniowie! Znamy składy!

Już w sobotę, 11 maja o g. 10:00 finałowy turniej Pucharu Polski w Suchedniowie. Gospodarzem będzie jeden z najlepszych zespołów LOTTO Superligi Global Pharma Orlicz 1924, a jego przeciwnikami drużyny z 1 ligi – KTS MDC² Park Gliwice i Piast Poprawa Ostrzeszów.

Ćwierćfinalista LOTTO Superligi i Pucharu Europy Orlicz zagra w składzie: Robert Floras, Piotr Cyrnek, Daniel Bąk.

Lider suchedniowskiego zespołu Robert Floras zdobywał już 3-krotnie krajowe trofeum z Petralana Polonią Bytom i Oxynetem Jarosław.

Szczególnym wydarzeniem sobotni turniej będzie dla jego pozostałych klubowych kolegów, bowiem Daniel Bąk i Piotr Cyrnek po raz ostatni zagrają w barwach Orlicza.

Rywalami KS Global Pharma Orlicz 1924 będą KTS MDC² Park Gliwice z Jarosławem Tomickim, Grzegorzem Felkelem, Jakubem Masłowskim i Piast Poprawa Ostrzeszów z Adrianem Spychałą, Adrianem Więckiem i Pawłem Piotrowskim.

Już wkrótce Piast Poprawa zagra również z Energą Manekinem Toruń w barażach o awans do LOTTO Superligi w sezonie 2024/25.

Natomiast w poprzednim roku zdobywca Pucharu Polski – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz sięgnął również po Superpuchar, pokonując Mistrza Polski Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1.