You are currently viewing MME U21: Polacy poznali rywali w singlu

MME U21: Polacy poznali rywali w singlu

W środę, 10 listopada reprezentanci Polski rozegrają po 3 pojedynki singlowe w rundzie grupowej podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w belgijskiej miejscowości Spa. Dzisiaj odbyło się losowanie.

W grupie 8 Artur Grela (LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz) spotka się z Mikhailem Tsyhanouskim (Białoruś), Pedro Osiro (Szwajcaria) i Jakubem Zelinką (Słowacja).

W grupie 12 Jan Zandecki (Olimpia-Unia Grudziądz) wylosował Matteo Muttiego (Włochy), Tomasa Koldasa (Czechy) i Francisco Miguela Ruiza (Hiszpania).

W grze pojedynczej wystąpią również byli zawodnicy Olimpii-Unii – Maciej Kubik i Samuel Kulczycki.

W grupie 5 Maciej Kubik zmierzy się z Radimem Bako (Czechy), Adrienem Rassenfosse (Belgia) i Carlo Rossim (Włochy), a w grupie 7 Samuel Kulczycki z Csabą Andrasem (Węgry), Alberto Lillo (Hiszpania) i Jose Magalhaesem (Portugalia).

Turniej w Belgii będzie rozgrywany do 14 listopada. W deblu wystąpią aktualni Mistrzowie Europy Juniorów Samuel Kulczycki/Maciej Kubik oraz Artur Grela/Jan Zandecki, zaś w mikście następujące polskie duety: Jan Zandecki z Julią Szymczyk, Maciej Kubik z Gabrielą Dyszkiewicz, Samuel Kulczycki z Katarzyną Węgrzyn i Artur Grela z Anną Węgrzyn.

Dodaj komentarz