You are currently viewing Patrykowie Bielecki i Dziuba wrócą z medalem

Patrykowie Bielecki i Dziuba wrócą z medalem

Każdy dzień przynosi kolejne niespodzianki… Patryk Bielecki i Patryk Dziuba wyeliminowali m.in. rozstawionych z nr 1 Macieja Kubika i Samuela Kulczyckiego, a potem także Łukasza Wachowiaka i Kamila Nalepę. Mają już zagwarantowany medal w deblu w 91 Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Płocku.

Patryk Bielecki zanotował jak na razie epizod w LOTTO Superlidze, zaś Patryk Dziuba sporo grał w tym sezonie i był najlepszym zawodnikiem Fibrain AZS Politechniki, ale nie uchronił rzeszowian przed spadkiem. Dziś świetnie obaj spisują się w IMP.

W pierwszym spotkaniu wygrali z Łukaszem Sokołowskim i Kacprem Głazowskim 3:1, a następnie pokonali 3:2 Maciej Kubika i Samuela Kulczyckiego, byłych Mistrzów Europ Juniorów i brązowych medalistów Młodzieżowych ME. W grze o medal okazali się lepsi od klubowych kolegów Bieleckiego, Łukasza Wachowiaka i Kamila Nalepę 3:1.

W półfinale rywalami Patryków Bieleckiego i Dziuby będą Tomasz Lewandowski i Miłosz Redzimski.

W czwórce jest dwóch Lewandowskich, a poza Tomaszem także Patryk (nie są spokrewnieni), występujący z Jakubem Dyjasem. Odnieśli 2 zwycięstwa po 3:0, a o finał zmierzą się z broniącymi tytułu Tomaszem Kotowskim i Konradem Kulpą.

W ćwierćfinale doszło do powtórki finału zeszłorocznych IMP w Częstochowie – ponownie duet Kulpa/Kotowski wygrał z Robertem Florasem i Danielem Bąkiem 3:1.

Wyniki
https://www.pzts.pl/pliki/wyniki/imp_db_m.pdf

Dodaj komentarz