You are currently viewing Bartosz Majcher: „Do gry wchodzą obcokrajowcy”

Bartosz Majcher: „Do gry wchodzą obcokrajowcy”

Już w piątek (02.06), w nowo otwartej sali im. Dariusza Szumachera w Grodzisku Mazowieckim, odbędzie się mecz Dartomu Bogorii z Global Pharma Orlicz 1924 w półfinale play-off LOTTO Superligi. Rewanż w niedzielę w Suchedniowie (04.06). – Do gry wchodzą obcokrajowcy – zapowiada Bartosz Majcher, menedżer Orlicza.

Obrońcy tytułu przenoszą się z hali przy ul. Westfala 3a do nowego obiektu przy ul. Sportowej 29. To tutaj w Centrum Aktywizacji i Integracji Sportowej swój “dom” ma klub Dartom Bogoria, odnoszący sukcesy na arenach krajowej i międzynarodowej. Pierwszym przeciwnikiem będzie Global Pharma Orlicz 1924.

Z Dartomem Bogorią dwa razy mierzyliśmy się w tym sezonie w polskich składach i zanotowaliśmy po jednym zwycięstwie. Przekonamy się jak sytuacja będzie wyglądała, gdy drużyny wzmocnią cudzoziemcy – powiedział Bartosz Majcher.

Do Miłosza Redzimskiego, Marka Badowskiego i Michała Gawlasa zapewne dołączy Panagiotis Gionis, zaś z Danielem Bąkiem, Piotrem Cyrnkiem, Robertem Florasem (byłym zawodnikiem Dartomu Bogorii) zagrają Asuka Machi lub Kowa Nakamura.

Zagramy w najmocniejszym możliwym składzie. Jeden z Japończyków przyjedzie na półfinały do Polski, a zdrowa i gotowa do gry jest cała trójka naszych polskich zawodników. Nastawienie przed meczami o medale jest takie samo jak przed każdym innym meczem w tym sezonie. Podchodzimy do stołu z chęcią zaprezentowania wysokiego poziomu i zwycięstwa – uważa menedżer ekipy z województwa świętokrzyskiego.

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie się 02.06 o g. 18:00, a rewanż 04.06 o g. 16:00.

Nasi rywale są obrońcami tytułu Drużynowych Mistrzów Polski oraz jednym z najbardziej utytułowanych zespołów ostatnich lat w Polsce. Więc to oni będą stawiani w roli faworyta w naszej parze. My znamy swoją wartość, jesteśmy dobrze przygotowani i w piątek będziemy chcieli to pokazać przy stole. Jestem przekonany, że nasze oba spotkania będą znakomitym widowiskiem dla kibiców i świętem tenisa stołowego – zaznaczył Bartosz Majcher.

Dodaj komentarz