You are currently viewing Rewanże są… decydujące

Rewanże są… decydujące

W pierwszych spotkaniach play-off 1/2 finału Sokołów SA (dziś Oxynet) Jarosław wygrał z Dekorglassem Działdowo 3:1, a AZS AWFiS Balta Gdańsk z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 3:2. To jednak przegrani awansowali do finału…

W rewanżowych meczach Dekorglass pokonał w Działdowie zespół z Jarosławia 3:1. Bilans setów był remisowy, a o końcowym zwycięstwie gospodarzy przesądził bilans małych piłeczek, konkretnie 288-284. Bohaterem okazał się Jirzi Vrablik, który w ostatniej grze wysoko wygrał z Kou Leiem.

Z kolei Dartom Bogoria triumfował w Grodzisku Mazowieckim w rywalizacji z drużyną z Gdańska 3:0.

Pierwszy 2014/15

Wtedy pierwszy raz dokonano podziału na Grupy Mistrzowską i Spadkową. Półfinały były jednostronnymi pojedynkami. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, w składzie z Robertem Florasem (obecny zawodnik Suchedniowa zagrał wtedy w pierwszym spotkaniu), wygrał z PKS Kolping Frac (Oxynet) 3:1, 3:1, zaś Olimpia-Unia Grudziądz pokonała Dekorglass Działdowo 3:0, 3:0.

W zespole z Grudziądza występował Kaii Konishi, dziś jeden z liderów Dekorglassu. Z kolei wśród rywali grał Xu Wenliang, wczoraj na ławce zespołu z Działdowa w meczu w Bydgoszczy.

Olimpia-Unia Grudziądz – Dekorglass Działdowo 3:0; stan rywalizacji 2-0 (Konishi w Grudziądz) Xu Wenliang w Dekorgl, wczoraj na ławce

Jak było rok temu?

W sezonie 2021/22, na wyjazdach Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz pokonał Dekorglass Działdowo 3:2, a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki wygrał z AZS AWFiS Balta Gdańsk 3:2.

W swoich halach pingpongiści z Bydgoszczy i Grodziska Mazowieckiego triumfowali po 3:0.

Jutro o g. 16:00 zapraszamy na mecze:

Dekorglass Działdowo – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (wczoraj 3:1)
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (wczoraj 1:3)

Dodaj komentarz