You are currently viewing W niedzielę początek turnieju w Omanie

W niedzielę początek turnieju w Omanie

W dniach 8-14 października w Omanie odbędzie się turniej serii WTT Contender Muscat. W gronie rozstawionych jest Nigeryjczyk Quadri Aruna z Oxynetu Jarosław.

W kwalifikacjach wystąpią kolejni tenisiści stołowi z klubów LOTTO Superligi: Chorwat Andrej Gacina i Słowak Lubomir Pistej z Oxynetu, Lam Siu Hang z Hongkongu z Polskiego Cukru Gwiazdy Bydgoszcz, Portugalczyk Joao Monteiro z SBR Dojlidy Białystok i Irańczyk Navid Shams z Palmiarni Zielona Góra.

Następnie od 10 do 14 października w Katarze rozgrywany będzie WTT Youth Star Contender Doha. Z nr 1 rozstawiony jest Tajwańczyk Kao Cheng-Jui z Polskiego Cukru Gwiazdy, a zagrają również Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Mateusz Zalewski z Palmiarni.

Również w Katarze, ale w terminie 16-19.10 odbędzie się WTT Feeder II Doha. Na liście startowej są Jakub Dyjas i Duńczyk Jonathan Groth z Dekorglassu Działdowo (z tym klubem związany jest także Maciej Kubik), Lam Siu Hang i Joao Monteiro.

Natomiast silna grupa z polskiej superligi wystartuje w dniach 16-22.10 w WTT Contender Antalya. W Turcji rywalizować będą: Szwed Truls Moregard, Egipcjanin Omar Assar, Kao Cheng-Jui z Polskiego Cukru Gwiazdy, Quadri Aruna, Jaroslav Zhmudenko i Andrej Gacina z Oxynetu i Joao Monteiro z SBR Dojlidy.