You are currently viewing W deblu lepiej radził sobie Dekorglass

W deblu lepiej radził sobie Dekorglass

Po singlach, a może po deblu zakończy się jutrzejszy finał LOTTO Superligi? W tym sezonie lepiej w grze podwójnej lepiej radzili sobie tenisiści stołowi Dekorglass Działdowo. Ich rywalem w meczu o złoty medal będzie Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

W rozgrywkach LOTTO Superligi 2022/23 odbyło się już 145 spotkań, w tym 12 w play-off. Gra podwójna wyłoniła zwycięzców w 37 meczach (średnio w co czwartym), w tym jednym ćwierćfinałowym.

146 grą będzie sobotni finał Dartom Bogoria – Dekorglass o g. 12:30 w Poznaniu, w Hali Gier Sportowych przy Drodze Dębińskiej 10C. Transmisja w TVP Sport.

Jak finaliści radzili sobie w deblu?

Dartom Bogoria ma bilans 2-5, w tym z Dekorglassem 1-1; jeden mecz zweryfikowano jako walkower 0:3, dlatego oficjalny bilans wynosi 2-4

Punkty zdobyli: Panagiotis Gionis/Miłosz Redzimski 1-0 Michał Gawlas/Miłosz Redzimski 1-0, a przegrywali Gawlas/Gionis 0-1, Arkadiusz Żuk/Gawlas 0-2 Jacek Mitas/Gawlas 0-1; niezaliczone Żuk/Mitas 0-1

Dekorglass wygrał dwie gry deblowe i tyle samo przegrał, a punkty wywalczyli: Kaii Konishi/Jonathan Groth 1-0 i Patryk Lewandowski/Kamil Kurowski 1-0. Porażki ponieśli zaś Jakub Dyjas/Konishi 0-1, Groth/Lewandowski 0-1.

Warto zaznaczyć, że Mistrzami Polski w deblu są Jakub Dyjas i Patryk Lewandowski, a srebrnymi medalistami turnieju w Płocku Miłosz Redzimski i Tomasz Lewandowski.

Dodaj komentarz