You are currently viewing Hit LOTTO Superligi w Grodzisku Mazowieckim! Od soboty do poniedziałku 5 meczów

Hit LOTTO Superligi w Grodzisku Mazowieckim! Od soboty do poniedziałku 5 meczów

Najlepsi grają z najlepszymi, a zatem… W sobotę 30 września o g. 16:00 Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki spotka się z Polskim Cukrem Gwiazdą Bydgoszcz, zdobywcą Pucharu i Superpucharu Polski. To jedno z hitowych spotkań w LOTTO Superlidze.

Gospodarze prawdopodobnie zagrają w składzie: Miłosz Redzimski, Panagiotis Gionis i Takuya Jin lub Marek Badowski, a w składzie gości wystąpią zapewne Truls Moregard, Artur Grela i Vladislav Ursu. Kilka tygodni temu w meczu o Superpuchar na PGE Narodowym górą byli bydgoszczanie 3:1, jak będzie w hali przy Sportowej w Grodzisku Mazowieckim?

W sobotę medaliści poprzedniego sezonu LOTTO Superligi rywalizują między sobą. W Działdowie Wicemistrz Polski Dekorglass zmierzy się z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

Nie zabraknie świetnych pojedynków, m.in. z udziałem Jakuba Dyjasa, Jonathana Grotha, Kaiia Konishiego oraz Roberta Florasa, Parka Jeongwoo i Piotra Cyrnka lub Daniela Bąka.

Świetnie spisująca się Akademia Zamojska (bilans gier 3-0) podejmie w sobotę SBR Dojlidy Białystok, a w niedzielę Petralana TTS Polonia Bytom. Czy zamościanie awansują na pozycję lidera? Bo przecież faworyci w bezpośrednich zmaganiach będą gubić punkty.

W poniedziałek awansem w Suchedniów miejscowy Orlicz podejmie Gwiazdę. Obydwie drużyny niedawno zadebiutowały w Lidze Mistrzów i były blisko awansu do II rundy grupowej. W Pucharze Europy powinny walczyć o medale.

Ze względu na grę juniora Mateusza Zalewskiego w TOP 10, przełożony został mecz Palmiarni Zielona Góra z AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Program

sobota, 30 września, 16:00
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz
Dekorglass Działdowo – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów
Akademia Zamojska Zamość – SBR Dojlidy Białystok

niedziela, 1 października, 16:00
Akademia Zamojska Zamość – Petralana TTS Polonia Bytom

poniedziałek, 2 października, 18:00
Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz