You are currently viewing Liga Mistrzów i Puchar Europy. Polskie kluby znają rywali, potrzebne było powtórne losowanie w PE!

Liga Mistrzów i Puchar Europy. Polskie kluby znają rywali, potrzebne było powtórne losowanie w PE!

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo poznały swoich drugich przeciwników w II rundzie Ligi Mistrzów. Na tym etapie Pucharu Europy zagrają Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz i Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. W tych rozgrywkach potrzebne było powtórne losowanie.

W Champions League Mistrz Polski Dartom Bogoria zagra z TTC Neu Ulm i HB Ostrov Z.S., w składzie z Pavlem Siruckiem, byłym zawodnikiem klubu z Grodziska Maz.

Z kolei Dekorglass Działdowo wylosował SolexConsult Wiener Neustadt. Wcześniej Wicemistrz Polski trafił na GV Hennebont TT.

Do zamieszania doszło w Pucharze Europy, poszczególne kluby zdążyły już ogłosić z kim zagrają, a tymczasem ETTU musiała dokonać drugiego losowania.

Polski Cukier Gwiazda spotka się z De Boer Taverzo, El Nino Praga i CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc, a Global Pharma Orlicz 1924 z ASV Grünwettersbach, Top Spin Messina EUCI i PTE PEAC Kalo-Meh.

W Lidze Mistrzów do Final Four awansują zwycięzcy grup, a w Pucharze Europy do III rundy awansują po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy.