You are currently viewing Oxynet Jarosław zagra w europejskich pucharach Trophy

Oxynet Jarosław zagra w europejskich pucharach Trophy

KSTS Oxynet Jarosław, prowadzony przez trenera-menedżera Kamila Dziukiewicza, zagra w sezonie 2023/24 w rozgrywkach Europe Trophy.

– Już wkrótce zadebiutujemy w europejskich pucharach. Otrzymaliśmy wiadomość z ETTU, że turniej z naszym udziałem odbędzie się w Zagrzebiu – mówi Kamil Dziukiewicz, który jest również prezesem Klubu Łączy Nas Sport Oxynet.

W regionalnej grupie C znalazło się aż 10 zespołów, a poza KSTS Oxynet Jarosław i TT Zagrzeb są to drużyny z Austrii, Kosowa, Słowacji, Bośni i Hercegowiny oraz Turcji.

2-krotnie Mistrzowie Polski zagrają z: Chorwatami, a także TTC Raiffeisen Kuchl, SPG Linz (Austria), KPP Priping (Kosowo), STK Vyhne, TJ Geolog Roznva, SK Vydrany (Słowacja), Alazda STK (Bośnia i Hercegowina), Kap-Off (Turcja).

W kadrze Oxynetu znaleźli się: Lubomir Pistej, Woo Hyeonggyu, Yuto Kizukuri, Francisco Sanchi, Mohamadali Rouintanesfahani, Alan Kulczycki, Szymon Brud, Kamil Dziukiewicz, Paweł Włodyka, Grzegorz Kielar, Krzysztof Marcinowski.

W poprzednim sezonie Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zdobył srebrny medali w Europe Trophy.

Obecnie w Lidze Mistrzów rywalizują Mistrz i Wicemistrz LOTTO Superligi – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo oraz brązowi medaliści LOTTO Superligi – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz i Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.